O NÁS

Snažíme se být nejlepší

Historie P2P Education

Nejlepší učitelé na nejlepším místě se správnou podporou. P2P Education vychází z iniciativy KEC s cílem přiblížit cizí jazyky českým státním příslušníkům. Letectví, bankovnictví, programování a mnoho dalších profesí vyžaduje angličtinu. P2Peducation je tu, aby vám pomohla uspět jako nikdy předtím.

Správní lidé na správném místě

Náš skvělý tým 🙂

Robert,
Učitel

Učím více než 6 let metodou one-to-one a ve škole. Začít učit bylo pro mě jedním z nejzajímavějších zážitků mého života a přivedlo mě to do kontaktu s fascinujícími lidmi z celého světa. Narodil jsem se v USA.

Danca,
Ředitelka a zakladatelka

Věřím, že P2P je správná společnost pro vývoj angličtiny od počátků z dětství naší dceřiné společnosti KEC až po nejvyšší level angličtin, kterého s P2P můžete dosáhnout. Měníme budoucnost vašich dětí i vás, aby se vám otevřeli dveře s více možnostmi. Začínala jsem s učením plavání, kurzy grafomotoriky až po výuku angličtiny ve školách. Narodila jsem se v Čechách.

Arni,
Učitel a školitel

Jsem zkušený učitel v oblasti obchodu, s vášní pro výuku a nekonečným nadšením. Jsem si jist, že semnou to od účetních po projektové manažery zvládne každý. Připojte se ke mně při vytváření nejlepší možné budoucnosti pro vás i vaše děti.

Jsi oddaný, pracovitý a zábavný? Připoj se k nám!

Are you a Native English Speaker ? Living in Prague? Do you love to teach and do you have a playful heart? KEC and P2P is always looking for the BEST teachers to Join our Amazing Team. Would you like to learn more?

Požádejte o první konzultaci